Javascript is required

Як це працює?

1. Знайдіть репетитора

Ви витратите на це лише 20 секунд. Оберіть предмет для вивчення, який вас цікавить, вкажіть бажану локацію викладача і діапазон цін за заняття, зазначте досвід роботи вашого майбутнього репетитора та натисніть на кнопку «Знайти»!

2. Ознайомтесь з анкетою

З результатів видачі оберіть одного репетитора і перейдіть на його анкету, скориставшись кнопкою «Докладніше»! Ознайомтесь з тими даними, які він вказав про себе, а також з відгуками інших учнів і розкладом занять!

3. Надішліть заявку

Щоб сповістити викладача про своє бажання пройти в нього навчання, натисніть на кнопку «Залишити заявку»! Як тільки репетитор побачить вашу заявку, він обов'язково з вами зв'яжеться для обговорення нюансів навчального процесу.

4. Домовтесь про деталі

Узгодьте час, місце занять (по відеозв'язку на будь-якій зручній платформі або офлайн у вашому місті) та теми, які хотілось би вивчити.

5. Оплатіть перше заняття

На платформі LetMeTutor внесіть кошти на свій внутрішній баланс. Після заняття натисніть “Урок проведено”. Гроші автоматично буде надіслано на рахунок репетитору.

6. Відвідайте урок

Зустріньтеся з викладачем наживо або онлайн в призначений час. Бажаємо вам продуктивних уроків і чудових результатів!

Ми використовуємо cookies, для вашої зручності на сайті. Переглядаючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookies.